Senaat en Bestuur

De Senaat

President

Noémi Los
Voorzitter vereniging, interne rechtssysteem en mediabeleid
Presisen@delft.corps.nl

Secretaris

Daan Dutilh
Communicatie vereniging, agenda, beheerder website en contact oud-leden
Secrisen@delft.corps.nl

Thesaurier

Diederik Westerkamp
Geldstromen , jaarrekening en debiteuren DSC en begeleiden CEB
Thesausen@delft.corps.nl

Commissaris

Koen Verloop
Contact gelieerde DSC huizen en verantwoordelijke SDSG, begeleiden van onderverenigingen en eerstejaars.
Comsen@delft.corps.nl

Archivaris

Stéphanie Scholtes
Contact externe studenten partijen, het vraagbeleid van commissies en besturen en het waarborgen van het archief.
Archisen@delft.corps.nl

Het bestuur

President

Olivier de Ronde Bresser
Leidinggevende Societeit ‘’Phoenix’’ en verantwoordelijk voor personeelszaken.
President@dssphoenix.nl

Secretaris

Marin Kok
Communicatie sociëteit, jaarplanning, reserveringen en betaalsystemen.
Secretaris@dssphoenix.nl

Thesaurier I

Frans Kraanen
Financiën groot onderhoud sociëteit, debiteuren bestuurscommissies en samen met Thesaurier II verantwoordelijk voor de financiële administratie.
Thesaurier1@dssphoenix.nl

Thesaurier 2

Steyn Janus
Geldstromen Phoenix, zaakrekeningen, debiteuren leden en samen met Thesaurier I verantwoordelijk voor de financiële administratie.
Thesaurier2@dssphoenix.nl

Commissaris van het Consumabel

Bob Hilarius
Verantwoordelijk voor de gehele inkoop en verkoop van food en non-food, leidinggevende keuken, aansturen barcommissie en contactpersoon leveranciers.
Consumabel@dssphoenix.nl

Commissaris van den Inventaris

Marten de Vries
Verantwoordelijk voor het interieur en onderhoud van de sociëteit.
Inventaris@dssphoenix.nl

Archivaris

Chrissy Adriaans
Contactpersoon omwonenden en gemeente, en eindverantwoordelijke evenementen op de sociëteit en studentendiscotheek Lorre.
Archivaris@dssphoenix.nl